sczerniałe Paper

AROMATERAPIA - RELAKS DLA UMYSŁU

Czy chcesz udać się na wyższy poziom relaksu umysłu i ciała? Jest to możliwe dzięki starannie dobranym olejkom. Terapia zapachami znana i stosowana jest od czasów starożytnych. Wszystkie produkty, które wykorzystujemy zostały przebadane przez neuronaukę pod kątem wpływu na ciało, umysł i nastrój. Zawierają one 100% naturalne ekstrakty, co zapewnia bezpieczeństwo stosowania olejków.

Aromaterapia na sen, na stres, a może zastrzyk energii lub poprawę koncentracji? Wszystkim zainteresowanym
proponujemy cztery zróżnicowane kompozycje zapachowe, które umożliwiają osiągnięcie głębokiego relaksu, przypływu energii, podniesienie poczucia własnej wartości czy też uważności umysłu. Dobierz mieszankę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań i ciesz się wspaniałymi efektami aromaterapii w salonie masażu Zero Gravity!

Bieganie na plaży

ENERGIA

Poczuj przypływ energii a wraz z tym, że możesz osiągnąć o wiele wiecej. Dzięki cytrusowym, orzeźwiającym aromacie , natychmiast pobudzisz ciało i umysł, wywołując pozytywną energię.
Daj sobie napawającą energią pobudkę, bądź popraw swój nastrój w ciągu dnia kiedy opadasz z sił. Ta mieszanka da Ci zastrzyk energii i pomoże zachować czujność oraz bystrość umysłu.

Kluczowe składniki

Pieprz różowy*, grejpfrut, drzewo cedrowe, wetiwer, elemi, balsam gurjum

 

Aromat

Pikantny, cytrusowy, kwaskowy

 

Pobudzona część mózgu

Kora ruchowa, obszar związany z pobudzaniem organizmu i dodawaniem energii – powiązany z działaniem kluczowego składnika*

WZMOCNIENIE

Wzmocnij w sobie siłę jaką jest pewność i wiara w siebie -narzędzie niezbędne do planowania i osiągania swoich celów. Aromat tego olejka sprawi że Twoja odwaga i kreatywność wejdzie na wyższy poziom, a na swoje zmagania spojrzysz w innym świetle.  Ten aromat bardzo dobrze sprawdzi się przed ważnymi wydarzeniami, aby osiągnąć dokładnie to , co pragniemy.

 

Kluczowe składniki

Drzewo laurowe*, bergamotka, pomarańcza, drzewo cedrowe, lawenda, bylica piołun

 

Aromat

Niedojrzały, ziołowy, soczysty

 

Pobudzona część mózgu

Brzuszno-przyśrodkowa kora przedczołowa, obszar powiązany z poczuciem własnej wartości i pewności siebie – powiązany z działaniem kluczowego składnika*

Kobiety Holding Hands
medytacja

BALANS

Znajdź balans pomiędzy ciągłą gonitwą  a życiem codziennym.  Jednak może to być bardzo trudne kiedy natłok myśli wciąż Ci nie daje spokoju. Ten kojący aromat olejka, ułatwia wgłębienie się w swoja świadomość aby odnaleźć  harmonie wnętrza. Znakomity dla osób, którzy czują się przytłoczeni. Dzięki temu aromatowi, będziesz w stanie odciąć się od burzy myśli. Ułatwi Ci zresetować się,  poprawić koncentrację i poczuć się lżej z oczyszczonym umysłem.

Kluczowe składniki

Olibanum*, drzewo cedrowe, bergamotka, słodki migdał, elemi

 

Aromat

Ziemisty, drzewny, kojący

 

Pobudzona część mózgu

Przedklinek, obszar wpływa na samoświadomość i uważność ludzkiego umysłu – powiązany z działaniem kluczowego składnika*

RELAKS

Sposób i jakość naszego wypoczynku jest kluczowym czynnikiem naszego zdrowia ciała i umysłu. Mieszanka tego olejka uspokaja i odpręża zarówno ciało jak i umysł. Odpowiednia dla osób , które cierpią na problemy ze snem . Zapomnij o troskach i codziennym stresie. Zrelaksuj się , poczuj spokój i zadowolenie.

Kluczowe składniki

Drzewo sandałowe*, lawenda, drzewo balsamowe, himalajskie drzewo cedrowe, drzewo cedrowe, bergamotka

 

Aromat

Drzewny, kwiatowy, ciepły

 

Pobudzona część mózgu

Most mózgu i gałka blada, obszar ten wpływa na uspokojenie umysłu i wprowadzanie go w stan odprężenia – powiązany z działaniem kluczowego składnika*

hamak Relaks